VI TYDZIEŃ WIELKANOCNY

Przez cały miesiąc maj trwamy na modlitwie do Matki Bożej, śpiewając majówkę. W kościele nabożeństwa w tygodniu o godz. 17:45 (bezpośrednio po majówce Msza Św.), a w niedzielę po ostatniej Mszy. Rozpoczynamy tez biały tydzień dla dzieci, które dziś przyjęły I komunię św. Zapraszamy je na majówkę i msze św. codziennie o 17.45 w nowym kościele.

PONIEDZIAŁEK – 06.05. Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

ŚRODA – 08.05. Uroczystość św. Stanisława BM

CZWARTEK – 09.05

• Spotkanie dla dzieci, przeżywających rocznicę przyjęcia I Komunii św. o 16.00 w nowym kościele

PIĄTEK 10.05.

• Spowiedź dla dzieci rocznicowych o 17.00
  • O 16:15 spotkanie Oazy Dzieci Bożych
  • Po mszy św. spotkanie oazy młodzieżowej

SOBOTA – 11.05.

• Pielgrzymka dzieci komunijnych z rodzicami dl Ludźmierza. Wyjazd spod kościoła o 7.00.
  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:40

NIEDZIELA – 12.05. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Pielgrzymów udających się w lipcu do Grecji śladami św. Pawła prosimy o dokonanie wpłaty ostatniej raty do końca miesiąca.

Zapraszamy młodzież naszej parafii do udziału w rowerowej wyprawie do Rzymu organizowanej w dniach od 28 lipca do 10 sierpnia. Wymagana jest dostateczna sprawność fizyczna, sprawdzony rower i odpowiedni wiek. Są jeszcze wolne miejsca.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa: Dziedzicom (dwom rodzinom), Musiałom, Lebiestom, Bielom, Hazenerlom (dwom rodzinom), Pani Ptasznik.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Ochmanowa: Szczygłów, Stawiarzy, Stanachów, Dziedziców, Szczudłów.