UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PANA JEZUSA

Przez cały miesiąc maj będziemy trwamy na modlitwie do Matki Bożej, śpiewając tzw. majówkę. W kościele nabożeństwa w tygodniu o godz. 17:45 (bezpośrednio po majówce Msza Św.), a w niedzielę po ostatniej Mszy.

Składamy podziękowania rodzicom dzieci komunijnych za złożoną ofiarę w wysokości 5 tysięcy złotych na wykończenie nowego kościoła.

PONIEDZIAŁEK – 13.05. Wspomnienie NMP Fatimskiej

• Wspomnienie objawień fatimskich. O godz. 18:00 Msza Święta, po niej różaniec z procesją wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.

WTOREK – 14.05. Święto św. Macieja Apostoła

CZWARTEK – 16.05. Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

PIĄTEK 17.05

• O 16:15 spotkanie Oazy Dzieci Bożych
  • Po Mszy św. spotkanie oazy młodzieżowej

SOBOTA 18.05

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:40

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa: Szczygłom, Stawarzom, Stanachom, Dziedzicom, Szczudłom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Ochmanowa: Juszczyków, Bucharów, Juszczylów, Kurachów, Panią Marię Stawiarz, Panią Jadwigę Dziedzic.