IX TYDZIEŃ ZWYKŁY

Trwamy w oktawie święta Bożego Ciała. Dziś procesja po Mszy Św. o 12:00, w tygodniu po Mszach wieczornych. Z tej racji w najbliższym tygodniu wszystkie Msze Św. będą o godz. 18:00 w starym kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie asystę w strojach oraz dzieci sypiące kwiaty i dzwoniące na dzwonkach.

PONIEDZIAŁEK – 03.06. Wspomnienie św. Karola Lwangi i towarzyszy

ŚRODA – 05.06. Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

CZWARTEK – 06.06. Wspomnienie św. Norberta, biskupa

  • Zakończenie oktawy Bożego Ciała. Podczas Mszy Św. poświęcenie wianków.

PIĄTEK – 07.06. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, pierwszy piątek miesiąca

  • W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  • Ks. Proboszcz do chorych pójdzie od 8.00
  • Możliwość spowiedzi od 17.00
  • Kancelaria parafialna od 16:00 do 17:00
  • Spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 16:15

SOBOTA – 08.06. Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30

W poniedziałek odbędzie się pogrzeb śp. Zbigniewa Piotrowicza, a we wtorek śp. Cecylii Marzec.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa: Ciastoniom, Sochackim, Biernacikom, Aniołom, Marchewkom, Poznańskim, Sikorom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Ochmanowa: Sikorów, Janiów,  Gruszeckich, Wajdów, Kostuchów, Sumów.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej zaprasza wszystkich Parafian na Piknik Rodzinny: „Bezpieczna rodzina” w sobotę 8 czerwca w godzinach 15.00-20.00 na boisku szkolnym. W planie występy dzieci, koncert zespołu muzycznego, pokaz iluzjonisty, tor przeszkód, grill, animacje dla dzieci, pokaz pierwszej pomocy fotobudka, loteria i wiele innych. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczane na dalszą działalność rady rodziców. Organizatorzy zapraszają.