X TYDZIEŃ ZWYKŁY

W czerwcu trwamy w modlitwie ku czci Serca Jezusowego. Nabożeństwo czerwcowe będą po każdej Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o 12.00. Msza święta w środę o 7.00.

WTOREK – 11.06. Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

ŚRODA – 12.06. Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

CZWARTEK – 13.06. Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła

• Dzień fatimski – zapraszamy na Mszę św. i procesję wokół kościoła.
  • Po Mszy św. Radę Parafialną zapraszamy na plebanię.

PIĄTEK – 14.06. Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

• Spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 16:15
  • Spotkanie oazy młodzieżowej po Mszy św.

SOBOTA – 15.06.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17:30
  • Po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów, wyjeżdżających 2 lipca do Grecji.

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa: Gruszeckim, Wajdom, Kostuchom, Sumom (dwom rodzinom).

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Ochmanowa: Urbańczyków, Turcza, Kortów, Juszczyków, Rutkowskich, Pyrzów, Grelów.