XI TYDZIEŃ ZWYKŁY

W czerwcu trwamy w modlitwie ku czci Serca Jezusowego. Litania do Serca Pana Jezusa po każdej Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o 12.00. Msza święta w środę i czwartek o 7.00.

PONIEDZIAŁEK – 17.06. Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

ŚRODA – 19.06. Wspomnienie św. Romualda, opata

PIĄTEK – 21.06. Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

• Zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców i nauczycieli na Mszę św. o 8.00, aby podziękować za kończący się rok szkolny. Msza św. będzie w nowym kościele.

SOBOTA – 22.06.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17:40

Dziękujemy za uporządkowanie świątyni i złożoną ofiarę rodzinom z Ochmanowa: Urbańczykom, Turczom, Kortom, Juszczykom, Rutkowskim, Pyrzom, Grelom.

W przyszłą sobotę od godz. 9:00 o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Ochmanowa: Milewskich, Siołów, Pieprzyców, Ptaków, Grubecckich, Krajewskich, Lebiestów.